no-img
پاورپوینت و اقدام پژوهی و قرارداد

دانلود پاورپوینت vmware nsx به صورت قابل ویرایش و آماده ارائه | پاورپوینت و اقدام پژوهی و قرارداد


پاورپوینت و اقدام پژوهی و قرارداد

ادامه مطلب

پاورپوینت vmware nsx
امتیاز 4.67 ( 3 رای )
zip
ژانویه 12, 2018
4000 تومان – خرید
4000 : تومان

پاورپوینت vmware nsx


تعداد اسلایدها: 17

قابل ویرایش

پاورپوینت vmware nsx

وظیفه اصلی NSX، ایجاد و مدیریت شبکه‌ای مجازی است. همان‌گونه که با استفاده از بستر مجازی‌سازی می‌توان ماشین مجازی را ایجاد، ذخیره، حذف و بازیابی کرد، با استفاده از NSX نیز می‌توان شبکه‌ای مجازی را ایجاد، ذخیره، حذف و بازیابی کرد.

نتیجه این کار، مرکزداده‌ای با انعطاف‌پذیری بسیار زیاد در ارتباطات است که در کمترین زمان می‌تواند تنظیمات متفاوتی را پیاده کند؛ یک مسیر را حذف کند، مسیر جدید بسازد، لینک پشتیبان ایجاد کند و مانند این‌ها.

با استفاده از NSX، سخت‌افزار فعلی تنها چیزی است که برای پیاده‌سازی یک مرکزداده مبتنی بر نرم‌افزار نیازمندید.

در حال حاضر دو نسخه متفاوت از NSX وجود دارد. اولین نسخه NSX for vSphere است که برای استفاده از محیط vSphere مناسب است. نسخه دوم، NSX for Multi-Hypervisor است که مناسب محیط‌های ابری همانند اپن‌استک(OpenStack) است.

۱-Cloud Consumption

پاورپوینت vmware nsx

 

NSX قابلیتی با نام (Distributed Firewall (DFW دارد که یک دیواره آتش توزیع‌شده است. این قابلیت، در هنگام نصب پلاگین NSX Manager vCenter فعال می‌شود.

یکی از مزایای اصلی این قابلیت این است که دیواره آتش به سطح ماشین مجازی آورده شده است؛

 دانلود پاورپوینت

همانند ماشین های مجازی شما که روی VMware vSphere در حال فعالیت هستند. تمام زیرساخت شبکه مجازی شما (قابلیت های برشمرده بالا) بر روی هایپروایزر NSX فعالیت دارند.

 

 

NSX Gateway است که وظیفه ارتباط شبکه فیزیکی و مجازی را بر عهده دارد. هر هایپروایزر VMware NSX و سوییچ مجازی خودش را اجرا می کند

 

با توجه به پشتیبانی VMware NSX از انواع هایپروایزر ها و زیرساخت های مدیریتی ابرها این نمایی است از ترکیب آن با vSphere و vCAC | vCD.

یکی از مزایای اصلی این قابلیت این است که دیواره آتش به سطح ماشین مجازی آورده شده است؛ یکی از مزایای اصلی این قابلیت این است که دیواره آتش به سطح ماشین مجازی آورده شده است؛

 

چگونه توانستم دانش آموزانم را به استفاده صحیح از اینترنت ترغیب نمایم ؟دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *