no-img
پاورپوینت و اقدام پژوهی و قرارداد

اقدام پژوهی راهکارهای صحیح استفاده از ژوری تربیتی(درمقطع ابتدایی) | پاورپوینت و اقدام پژوهی و قرارداد


پاورپوینت و اقدام پژوهی و قرارداد

ادامه مطلب

اقدام پژوهی راهکارهای صحیح استفاده از ژوری تربیتی(درمقطع ابتدایی)
zip
فوریه 5, 2017
2000 تومان – خرید
2000 : تومان

اقدام پژوهی راهکارهای صحیح استفاده از ژوری تربیتی(درمقطع ابتدایی)


با فرمت ورد و در 7 صفحه

هدف : هدف از پژوهش حاضر شناسایی بهتر دانش آموزان در ابتدای سال تحصیلی توسط معلم مربوط و کاهش یا مرتفع نمودن اختلالات یادگیری و یا تربیتی در رفتار دانش آموز صورت گرفته است .

در این اقدام پژوهی سعی شده است از روش توصیفی و عینی واقعی استفاده شود و برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از روش مشاهده و مصاحبه استفاده شود .

در راستای این اقدام پژوهی از معلمان دبستان ….. در بهبود بهتر امر اقدام پژوهی کمک گرفتم . از نظر اولیا و دانش آموزان نیز استفاده کردم تا بتوانم دیدگاه آنها را نیز جهت جمع آوری اطلاعات معتبرتر و کامل تر و قابل اعتماد تر جمع آوری کنم و بعد با تجربه و تحلیل اطلاعات بدست آمده بتوانم انشاء الله راهکارهای مناسب برای کسب استفاده درست از ژوری ها و اطلاعات توصیفی دانش آموزان در سال های قبل و به کارگیری آنها در سال جدید دانش آموزان استفاده شود . همچنین سعی بر این است که همکاران را توجبه کنیم تا از کلمات تکراری و همگن برای همه دانش آموزان در توصیف وضعیت آنها بکار گرفته شود زیرا انسانها در انجام کارها متفاوت و انتظارات از آنها نیز متفاوت است و در واقع برنامه های توصیفی یکی از اهداف مهم آن نیز همین مورد بوده است که دانش آموزان را از همه ی دیدگاه ها مورد نظر بگیریم .دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.