سایت دانلود

سایت سه کلیک

به فروشگاه فایل سه کلیک خوش آمدید.

صفحه اصلی | راهنمای خرید | درباره ما | تماس با ما

سبد خرید

صفحه نخست » دانشگاهی » پروپوزال  » پروپوزال بررسی تأثیر آموزشهای ضمن خدمت بر بهروری سازمانی کارکنان ادارات بنیاد شهید
329 views
توجه!

لطفا قبل از خرید راهنمای خرید را مطالعه نمایید تا با نحوه خرید و دریافت محصول آشنا شوید.

پروپوزال بررسی تأثیر آموزشهای ضمن خدمت بر بهروری سازمانی کارکنان ادارات بنیاد شهید

خرید آنلاین
4500 تومان

با فرمت word و در ۱۰ صفحه

شامل:

بیان مسئله پژوهش

 اهداف پژوهش

 اهمیت و ضرورت پژوهش

سوابق پژوهش

مبانی نظری پژوهش

فرضیات و یا  سوالات پژوهش

تعاریف مفاهیم اساسی پژوهش

 روش پژوهش

جامعه آماری پژوهش

حجم نمونه وشیوه نمونه‌گیری

 ابزارگردآوری داده های پژوهش

اعتبار((validity و رواییreliability)) ابزار گردآوری پژوهش

نحوه تجزیه و تحلیل اطلاعات پژوهش

 مشکلات و تنگناهای احتمالی طرح

بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان یکی از اداراتی که متولی ارائه خدمات به بخش خاصی از اعضاء جامعه یعنی خانواده معزم شهدا و ایثارگران است از جایگاه رفیعی در میان سایر ارگانها و سازمانها  برخوردار است. به این دلیل و همچنین به دلیل کمیت و کیفیت افرادی که به عنوان مخاطب بیشترین  میزان مواجه  با این اداره را داشته و دارند مدیران و مسئولین این سازمان  را با مسئولیتهای خطیری مواجه ساخته است به طوری که  تغییر وتحول در نحوه  ارائه خدمات وتسهیلات به خانواده معزم شهدا و ایثارگر به منظور فراهم آوردن حداکثر  رضایت وخشنودی این بخش از اعضاء جامعه در سرلوحه اقدامات  این سازمان است.

به همین منظور بررسی  کلیه عواملی به نحوی چه مستقیم و چه غیر مستقیم در این هدف متعالی تاثیر گذار است از اهم  وظایف این سازمان می‌باشد.یکی از زیر ساختهای اساسی دستیابی بنیاد شهید به اهداف مورد نظر آگاهی از اطلاع مدیران و برنامه ریزان این سازمان از تاثیر آموزش کارکنان بر بهره‌وری در محیط سازمان است. امری که تا کنون آنچنان  که باید به آن پرداخته نشده و از سوی مدیران در این سازمان مورد غفلت  واقع شده است.بطوریکه جستجوهای بسیار نشان از قلت تحقیقات انجام شده در این زمینه دارد و تعداد معدودی تحقیق در رابطه با این موضوع صورت گرفته است.

 لیکن مسائل مختلفی  که در شرایط کنونی در جامعه ایجاد شده و قطعا برنامه ریزان  این سازمان نسبت به آن بی اطلاع و بی تفاوت نبوده و نیستند لزوم بررسی و توجه دقیق تر به بحث آموزشهای ضمن خدمت را جدی تر می سازد. یکی از این مسائل پیدایش و گسترش نگرش منفی در میان اعضاء جامعه در مورد بهره‌مندی خانواده شهدا و ایثارگران از امکانات و تسهیلات مختلف از یک سوی و عدم دریافت چنین امکانات وتسهیلاتی از سوی بنیاد شهید توسط این افراد است که موجب تشدید نارضایتی این بخش از جامعه نسبت به کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده از سوی این سازمان شده است.

مساله دیگری که مؤید نیاز به توجه جدی در خصوص آگاهی مدیران این سازمان  در رابطه با مساله آموزش و ارتباط آن با بهره بروری سازمانی است، افزایش نارضایتی خانواده شاهد و ایثارگر از نحوه تعامل کارکنان این سازمان با آنهاست، چنانچه یافته های تحقیق اخیر که پیش از این به آن اشاره شد گواهی بر این مدعاست که درصد زیادی از اعضاء خانواده شاهد وایثارگر به دلیل  برخورد ناصحیح، نگرش و دید بسیار منفی در بین کارکنان بنیاد شهید ترجیح می‌دهند به این اداره مراجعه  نکرده و از بسیاری مزایا که حق مسلم آنهاست چشم پوشی کنند.

خرید آنلاین
4500 تومان

با کلیک بر روی دانلود ، به صفحه پرداخت هدایت می شوبد و بعد از پرداخت، فایل دانلود می شود.

*****

  • Facebook |
  • Twitter |
  • Delicious |
  • Email
  • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید


پربازدیدترین محصولات

© Copyright 3klick.ir 2011-2015.

Design By Iran Nashr Eshop

بازدیدکننده محترم: لطفا قبل از خرید راهنمای خرید را مطالعه نمایید٬ و برای طرح هر‌گونه سوال از فرم تماس با ما استفاده کنید یا با شماره درج شده تماس بگیرید.